Попередження насильства

Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству

Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Постанова Кабінету міністрів України від 24 лютого 2021 р. № 145 Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року"

Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки  домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами  та службами (наказ МОН від 02.10.2018 № 1047)

План заходів з реалізації Національної  стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року,  затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1335-р.

Державна цільова соціальна програма «Молодь України» на 2021- 2025 роки (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2021 р. № 579).

Методичні рекомендації щодо формування у дітей та молоді нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення насильства як порушення прав людини, адресовані усім фахівцям, які працюють з дітьми та молоддю (лист МОН від 18.05.2018 № 1/11-5480).

Інформація щодо захисту прав дітей в Україні з урахуванням міжнародних договорів з питань сімейного права

Матеріали з питань запобігання та протидії домашньому насильству, що розміщені на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Лист МОН «Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні» від 30.05.2022 No 1/5735-22