21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2024 18:56
Кількість переглядів: 4

Це день-нагадування про те, що кожна людина має невід’ємне право розмовляти рідною мовою. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати й зберегти своє коріння, пишатися рідною мовою й прославляти свою культуру.

У нашій школі до Міжнародного дня рідної мови проводилися різноманітні заходи онлайн та офлайн. Вчителі ознайомили учнів з історичним розвитком української мови, були проведені тематичні уроки, мовознавчі вікторини, інтелектуальні ігри, конкурси.

Фото тут https://www.facebook.com/profile.php?id=100076034004081