20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 18:52
Кількість переглядів: 5

Щороку, 20 лютого, українці вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції Гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. Трагічні події тих днів стали кульмінацією Революції Гідності: за неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, утвердження розвитку України як європейської країни, права людини та громадянина, демократію і свободу заплачено дуже велику ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні. Серед них – представники різних професій, віку та статей, які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону. Наймолодшому із загиблих, Назарієві Войтовичу, було лише 17 років, а найстаршому учаснику Революції Гідності Іванові Наконечному – 82 роки.

Учні Свидівоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до Ритуалу вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності та «тихої» акції «Ангели пам’яті». Діти виготовили з паперу ангелів, що символізують Героїв, які загинули за Україну під час мирних акцій протесту та розвісили їх на деревах сільського парку та біля школи.

Небесній Сотні вдячні за свободу!

Залишаймося гідними своїх Героїв!

#ОЦТКІЕ_Черкаси #Ангели_пам’яті

Фото тут https://www.facebook.com/profile.php?id=100076034004081