Всесвітній день здоров’я

Дата: 05.04.2024 15:27
Кількість переглядів: 3

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не тільки відсутність хвороб, а й фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення до інших людей та навколишнього середовища.

Однією з умов фізичного здоров’я є достатня рухова активність. З метою заохочення дітей та молоді до активного способу життя, як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров’я людини, та виховання стійкого інтересу та звички до систематичних занять фізичною культурою і спортом, для учнів 6-7 класів у нашій школі напередодні Всесвітнього дня здоров’я було проведено спортивні заходи «В здоровому тілі – здоровий дух!».